NewTimes

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

- Forum of NewTimes Community -


    Cerere PARAMEDIC - EzTheBeny

    avatar
    EzTheBeny


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 10/08/2019

    Cerere PARAMEDIC - EzTheBeny Empty Cerere PARAMEDIC - EzTheBeny

    Mesaj Scris de EzTheBeny Sam Aug 10, 2019 7:05 pm

    Informatii in-game:

    Nickname: EzTheBeny.
    Ore pe server: Pe server am momentan 4 ore si jumatate.
    La ce factiune doresti sa primesti lider?: Doresc sa primesc lider la factiunea Paramedic & Fireman.
    Ce te face sa crezi ca esti candidatul perfect pentru aceasta functie?: Consider ca este locul meu potrivit acolo.
    Cat ai de gand sa stai in aceasta functie?: Nu pot prezice acest lucru, in principiu mult timp, dar se pot intampla lucruri pe parcurs.
    Daca vei lua lider, ce vei face?: Voi avea grija de factiunea mea, ca toti membrii sa se respecte intre ei, si sa isi vorbeasca frumos, si nu in ultimul rand sa stiu ca ei nu vor creea probleme, si certuri.

    Informatii personale:

    Nume: Ma numesc Niculae Andrei.
    Varsta: Am varsta de 14 si jumatate.
    O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Ma numesc Andrei, sunt un tip foarte politicos, istet, cu capul pe umeri, prietenos si niciodata nervos, mai tot timpul sunt fericit, deoarece aceasta este principala mea calitate fericirea, pe de alta parte imi place sa le zic lucrurilor pe nume, fara sa ma ascund, sunt o persoana independenta, caruia nu ii place sa se abata de la reguli.
    Alte precizari: -

    Intrebari pentru lideri:

    Daca un membru injura pe chat-ul factiunii, cum va fi sanctionat?: Faction Warn.
    Ce faci daca un membru lipseste de la sedinta?: Faction Warn.
    Ce faci daca un membru nu isi face raport-ul?: Depinde de cate ori nu si l-a facut, dar in principiu ca si sanctiune de prima faza, faction warn.
    (Doar pentru mafie)Cum sanctionezi un membru absent la war?:-

      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 6:53 pm